Seminarium z Topologii Algebraicznej
Wtorki, 12:15-13:45, sala 4070
Wyklad im. A. Jankowskiego 24 maja 2013: Emmanuel Breuillard (Orsay, Francja)
22-24 marca, Konferencja przygotowawcza w Sandomierzu
19 II
- Andrzej Szczepański - Kohomologiczna sztywność orientowalnych rozmaitości Hantzsche-Wendta cz.2
26 II
- Wojciech Wojtyński -
Strunowe grupy Liego dopełnienie teorii klasycznej
05 III
- Stefan Jackowski - Odwzorowania przestrzeni klasyfikujących: Wprowadzenie
- Wojciech Lubawski -
Maps between classifying spaces of unitary groups
12 III
- Wojciech Lubawski -
kontynuacja
19 III
- Stanisław Betley -
O topologicznych homologiach Hochschilda i geometryczności Z w stabilnej teorii homotopii
26 III
- Paweł Traczyk -
Algebra Temperleya-Lieba w teorii węzłów.
9 IV
- Agnieszka Bojanowska -
O homomorfizmach grup indukujących izomorfizm spektrów pierscieni kohomologii o Z_p współczynnikach i p-fuzji
16 IV
- Stefan Jackowski -
"Characters and cohomology of finite groups" z perspektwy półwiecza
23 IV
- Piotr Nowak -
Nierówności Poincare i znikanie kohomologii
30 IV
- Tomasz Filar -
Płaskie rozmaitości jako wiązki torusów.
7 V
- Andrzej Weber -
Klasy charakterystyczne dla osobliwych rozmaitości z działaniem torusa
14 V
-Karol Strzałkowski -
Ograniczone kohomologie.
21 V
- - Andrzej Weber -
O ekwiwariantnych klasach charakterystycznych rozmaitości osobliwych ciąg dalszy.
28 V
- Antoine Touze -
A functorial control of integral torsion in homological algebra
6 VI
- Krzysztof Ziemiański -
Homotopijne reprezentacje grup unitarnych
20 VI -
KOLOKWIUM PTM i CENTRUM BANACHA
Ron Douglas (Texas A&M University) - Operator Theory and Complex Geometry
Semestr Zimowy 2012/2013
9 X
- Krzysztof Ziemiański -
Przestrzenie dróg skierowanych
16 X
- Grzegorz Jabłoński -
Uporczywe homologie (persistent homology)
23 X
- Marcin Chałupnik -
Funktory wielomianowe, reprezentacje grup Kaca-Moody'ego i lokalizacja
30 X
- Marcin Chałupnik (c.d.)
6 XI
- Piotr Karwasz -
Spektrum i symetria (a,b)-modułów
13 XI
- Andrzej Weber -
Lokalne osobliwe rodzaje
20 XI
- Piotr Przytycki -
Separability of embedded surfaces in 3-manifolds
27 XI
- Andrzej Kozłowski -
Przestrzenie ciągłych i algebraicznych odwzorowań pomiędzy rozmaitościami algebraicznymi
4 XII
- Jolanta Słomińska -
O pracy "Homologie grup automorfizmów grup wolnych o współczynnikach wielomianowych" A.Djamenta i C.Vespy
11 XII
- Agnieszka Bodzenta -
DG wzbogacenie kategorii triangulowalnych
18 XII
- Andrzej Szczepański -
Kohomologiczna sztywność orientowalnych rozmaitości Hantzsche-Wendta
8 I
- Magdalena Zielenkiewicz -
Kohomologie przestrzeni jednorodnych wg Bernsteina-Gelfanda-Gelfanda
15 I
- Karol Strzałkowski -
Klasy Cherna rozmaitości Schuberta
18 I
- Grzegorz Banaszak - Algebraiczna K-teoria i arytmetyka -
piątek o 10:15 w sali 5050
22 I
- Martin Raussen -
Spaces of directed paths as simplicial complexes
25 I
- Józef Przytycki -
Zdegenerowana część rozdzielnych homologii
-
piątek o 10:15 w sali 5050
Stara strona seminarium